Szőke nő a baleset után telefonál: Drágám, van egy kis gond…

– Drágám, van egy kis gondod, illetve nagy gondod… – Mi az, történt valami? – Hát… ma véletlenül megtörtem a kocsidat. – Micsoda?! Mennyire? – Igazából nem a mi autónk sérült meg jobban. – Akkor mégis mi a baj? –…









