János bácsi túljárt volna az automata eszén

János bácsi hosszú amerikai útja után végre hazaér. A család már alig várja, hogy meséljen, így mindenki köré gyűlik.
– Na, apu, milyen volt Amerika? – kérdezi a fia.
– Hát, gyerekek, sok mindent láttam, de a legjobban a vasútállomási automata tetszett.

– Mit tudott az?
– Bedobtam ötven centet, mire megszólalt:
– „Simó János, a vonata 14:30-kor indul a kettes vágányról.”

– Ezt honnan tudta? – csodálkozik a menye.
– Én sem hittem a fülemnek. Bedobtam még egyszer ötven centet, és ugyanazt mondta.
– És utána?

– Gondoltam, most majd túljárok az eszén. Bementem a mosdóba, levettem egy indiánjelmezről a tollas fejdíszt, feltettem a fejemre, aztán visszamentem az automatához.
– Bedobtam még egy ötvencentest.
– Na, és akkor?

János bácsi elmosolyodik.
– Az automata megszólalt:
– „János, János… itt tollászkodik, közben meg elment a vonata!”

+1 VICC:
Egy amerikai és egy orosz birkózó birkózik. Az orosznak van egy speciális fogása, amiből még senki sem tudott kiszabadulni.
Az amerikai edző figyelmezteti birkózóját, hogy nagyon vigyázzon, nehogy őt is meg tudja úgy fogni.

Zajlik a meccs, és egyszercsak az orosz sikeresen alkalmazza azt a bizonyos fogást.
Az amerikai edző elfordul és elindul az öltöző felé, hiszen a mérkőzést úgy is elvesztették, amikor egy hatalmas üvöltést hall és végül az ő versenyzőjét hirdetik ki győztesnek.

Az öltözőben kérdezi a birkózót, hogy mi történt?
– Hát.. ahogy megfogott, nem tudtam szabadulni, de pont előttem voltak a golyói…
Kinyújtottam a nyakamat és én bizony beleharaptam.
A fene gondolta, hogy ilyen erőt ad, ha az ember tökön harapja saját magát!