Szőke nő a baleset után telefonál: Drágám, van egy kis gond…

– Drágám, van egy kis gondod, illetve nagy gondod…
– Mi az, történt valami?
– Hát… ma véletlenül megtörtem a kocsidat.

– Micsoda?! Mennyire?
– Igazából nem a mi autónk sérült meg jobban.
– Akkor mégis mi a baj?

– Nekimentem egy vadonatúj Porsche-nak.
– Te jó ég! Tudod egyáltalán, mennyibe kerülhet annak a javítása? Ezt évekig fizethetnénk!
– Tudom, én is ettől féltem. De beszéltem a tulajjal, és sikerült megegyeznünk.

– Tényleg? Miben?
– Felajánlottam neki, hogy ne pénzben rendezzük a dolgot, hanem természetben.
– Hát… nem örülök neki, de végül is legalább olcsón megússzuk. És elfogadta?

– Rögtön.
– Akkor nem értem, miért mondtad, hogy van egy nagy gondom.
– A gond az, hogy a tulaj meleg…
– És?
– És a telefonján látott fotók alapján inkább téged választott.